Ettevõttest

AS RAIT toodab ja turustab RAITWOOD kaubamärgi all põhjamaisest okaspuidust viimistlus- ja ehitustooteid.

Osaleme elukeskkonna loomises – pakume looduslikku ja keskkonnasäästlikku konstruktsioonipuitu ja viimistlusmaterjale hoonete erinevatele pindadele nagu põrandad, laed, seinte sise- ja välispinnad ning terrassid, õued, iluaiad ja piirded.

Meie klientideks on puidutööstused, ehitajad, majatehased ning neid varustavad professionaalsed edasimüüjad nii Eestis kui mujal maailmas.

Alates ettevõtte asutamisest aastal 1991 oleme keskendunud okaspuu töötlemise arendamisele ning toodete turundamisele. Meie ettevõtted on varustatud tipptasemel saagimis- ja hööveldustehnoloogiaga.

RAITWOOD on kaasaegne höövlitööstus, kuuludes puidutöötlemisettevõtete gruppi, mis moodustavad tervikliku tehnoloogilise ahela ning täiendavad teineteise võimalusi. Toormega varustavad saetööstused, lisaväärtust luuakse materjalide viimistlemisega ning aiatoodete valmistamisega.
Puidust tooteid aias ja õues kasutamiseks turustame kaubamärgi PARKWOOD all.

Ekspordikogemus on 33 riiki müümisega Euroopas, Aasias, Austraalias ning Aafrikas.
Koduturu klientide teenindamiseks on rajatud keskladu ja Puiduterminalid Tallinnas ja Tartus.

Koostöö erineva kultuuritausta ja tegevusalaga partneritega on meid õpetanud aru saama kui oluline on iga kliendi vajaduste sisuline mõistmine.
Meie partnerid hindavad ettevõtte pakutavaid võimalusi, kvaliteeti ja täpsust, usaldusväärsust, proaktiivset suhtumist ning pikaajalisi kogemusi. Nii aitame säästa oma klientide aega ja võimaldame teil keskenduda olulisimale.